Sizi Şaşırtacak En Lüks 11 Otel

Tatil, normalde evde yapmadığımız şekillerde rahatlama, yeniden şarj olma ve kendimizi şımartma zamanıdır. Herkesin zaman zaman tatile ihtiyacı vardır. Ancak hoşgörünün bir bedeli vardır ve tatilde biraz daha fazla harcamamıza izin versek de bu, memleketteki mali yükümlülüklerin zor gerçekliğini ortadan kaldırmaz.

Tatil planlaması sırasında yapılacak ilk seçeneklerden biri oteldir ve kesinlikle kaliteden ödün vererek paradan tasarruf etmenin bir cazibesi vardır. Ama zorunda değilsin! Çok makul bir fiyata inanılmaz olanaklarla sizi şaşırtacak 11 lüks otel bulduk. Sonunda nerede tatil yapmayı seçerseniz seçin, bu dudak uçuklatan mülklerin her birini görmek isteyeceksiniz.

1. Guanacaste, Kosta Rika’daki W Oteli

Kosta Rika, Amerikalılar için oldukça uygun bir döviz kuruna sahip muhteşem bir okyanus kıyısı destinasyonudur, ancak çoğu yerde dolar da kabul edilmektedir. W Hotel’de (bir Marriott tesisi), otelin spasında yerelden ilham alan uygulamalarla kendinizi şımartmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özel plaja erişim, başka bir lüks ikramiyedir.

Ancak W’nin ne olursa olsun/ne zaman olursa olsun premium yükseltmesinden yararlandığınızda kendinizi gerçekten kraliyet ailesi üyesi gibi hissedeceksiniz. Bu, ön bürodan istediğiniz herhangi bir şeyi isteyebileceğiniz anlamına gelir ve personel bunu size sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Tüm bunlar, gecelik çok makul bir 250 $ karşılığında sunulmaktadır.

2. Conrad Cartagena, Kolombiya

Kişi/gece başına yaklaşık 131 $ karşılığında, Conrad’ın muhteşem Karayip manzaralarının keyfini çıkaracaksınız. Ama hepsi bu kadar değil. Bu, sahilde yüzme havuzları, birkaç zarif restoran, eksiksiz hizmet veren bir spa ve salon, 18 delikli bir golf sahası ve daha fazlasını içeren 5 yıldızlı bir resort oteldir.

Cartagena de Indias, bir zamanlar büyük ölçüde gizli bir mücevher olan, ancak şimdi dünyanın dört bir yanından gelen turistler arasında popülerlik kazanan, duvarlarla çevrili, zengin bir tarihe sahip bir şehirdir. Her yerde en güzel ve en ilgi çekici şehirlerden biri ve daha da iyisi, Miami’den sadece 2 ½ saatlik kısa bir uçuş.